CAROLINE VAN TIGGELEN

Hallo! Ik ben Caroline Van Tiggelen, logopediste. Je kan bij mij terecht voor leer-, taal- en articulatietherapie. Daarnaast bied ik ook ouderbegeleiding aan. Ik leg de lat graag hoog, zowel voor mezelf als voor de cliƫnt en de ouders. Binnen het persoonlijk logopedisch traject streven we naar betrokkenheid en motivatie en maken we ruimte voor het spelend leren en een gezonde dosis humor.

In 2021 studeerde ik af als Master in de Logopedische Wetenschappen aan de Universiteit van Gent. Daarna combineerde ik mijn werk als zelfstandige logopediste met de Educatieve Master, een opleiding tot docent in het secundair en hoger onderwijs. De kennis, inzichten en ervaring uit beide sectoren breng ik graag samen in de therapiesessies. Vervolgens specialiseerde ik mij in oromyofunctionele therapie (OMFT) en ben ik gestart met het Postgraduaat Leerstoornissen, waarin ik mijn logopedische kennis en vaardigheden nog meer verdiep en verbreed. In de toekomst staan nog meer logopedische specialisaties op de planning.

In mijn vrije tijd kan je mij vinden tijdens een gezellige avond met vrienden of als monitor op een doe-kamp voor kinderen in Gent. Verder word ik altijd blij van een ijsje, een bakje aardbeien en een frisse cola. Tot snel!

Plezantstraat 62 en 66
9100 Sint-Niklaas

Telefonisch bereikbaar:
donderdag van 14 – 15u
Tel: 03 296 92 96

Parking:
Kasteelstraat 147
9100 Sint-Niklaas
Opgelet: gelieve enkel de voorbehouden plaatsen voor Locologo te gebruiken!